Matematyka korepetycje

szkoła podstawowa | szkoła średnia

Matematyka korepetycje

szkoła podstawowa szkoła średnia

Nauczyciele - najlepsi z najlepszych...

Najedź i przeczytaj więcej!

Najlepsi z najlepszych!

Kadra naszego Centrum to nauczycielki i nauczyciele, ze sporym doświadczeniem (nierzadko ponad 10-letnim), wśród których są między innymi: egzaminatorzy OKE, nauczyciele mianowani i dyplomowani czy osoby z tytułem doktora albo w toku studiów doktoranckich. Co więcej, wielu z nich prowadziło korepetycje przez internet jeszcze w zamierzchłych czasach sprzed pandemii. Tym samym korepetycje on-line z matematyki nie stanowią dla nich problemu. Mają zatem wiedzę merytoryczną, doświadczenie w nauczaniu zdalnym, często świetne przygotowanie dydaktyczne. Może trochę nieskromnie powiemy, że niejedna szkoła mogłaby nam pozazdrościć takiej kadry. A teraz możesz mieć z jedną z tych osób zajęcia – wystarczy, że zapiszesz się na swój kurs w naszym Centrum! To te osoby zagwarantują Ci, że hasło “korepetycje” będziesz reagował lub reagowała pozytywnie 🙂

Więcej wiadomości

Bezpłatna lekcja próbna

Najedź i przeczytaj więcej!

Bezpłatna lekcja próbna

Twoje korepetycje z matematyki w naszym Centrum  rozpoczną się od bezpłatnej lekcji diagnostycznej, którą możesz odbyć albo on-line albo w swoim miejscu zamieszkania, a jeżeli mieszkasz w Poznaniu – także w naszych salach. Tobie da ona możliwość przetestowania naszego nauczyciela i sprawdzenia czy to jest ta osoba, z którą chcesz kontynuować naukę w toku swoich korepetycji. Natomiast naszemu nauczycielowi pozwoli stworzyć zarys Twoich mocnych i słabych stron i skroić korepetycje z matematyki na Twoją miarę. Co ważne – nawet jeżeli zrezygnujesz z lekcji w naszym Centrum i stwierdzisz: "Szukam dalej!" nie płacisz ani złotówki za lekcję diagnostyczną, a my trzymamy kciuki za Ciebie! Uczciwe, nie sądzisz? 

Sprawdź nasz cennik

Uczyliśmy zdalnie przed pandemią - wiemy jak to robić!

Najedź i przeczytaj więcej!

Bardzo wielu naszych nauczycieli pomagało swoim Uczniom z matematyki (tak na poziomie szkoły podstawowej, jak i średniej) w trybie zdalnym na wiele lat przed pandemią. Mają zatem nie tylko sporą wiedzę merytoryczną, ale także bogate doświadczenie w nauczaniu on-line, które pozwala im dopasowywać proces dydaktyczny do Twoich potrzeb i uwarunkowań technicznych. Ponadto, w toku korepetycji w naszym Centrum cała uwaga prowadzącego jest skoncentrowana na Tobie. Nie jesteś tylko okienkiem na monitorze (tak jak w swojej szkole!), ale możesz na bieżąco rozmawiać z prowadzącym, udostępniać swój ekran albo widzieć jego, jak również prosić o powtórzenie omawianego materiału. Dzięki temu lekcje zdalne w naszym Centrum stanowią zupełnie inną jakość, aniżeli te, w których bierzesz udział na co dzień w swojej szkole. Zapisz się na swój kurs i poczuj różnicę!

Zapisuję się!

To Ty jesteś "Number One"

Najedź i przeczytaj więcej!

Wychodzimy z założenia, że to Ty jesteś najważniejszy w tym wszystkim. Zaczynamy nasze działania od wysłuchania Ciebie, Twoich problemów z matematyką, potrzeb i bazując na naszej wiedzy oraz doświadczeniu staramy się  pomóc Ci jak najlepiej. Gdy już ustalimy "co nie gra", będziemy dążyć do uporządkowania Twojej nauki, a Twój trud – skierujemy na właściwe tory. Co więcej, będziesz znajdował się pod opieką doświadczonego nauczyciela, z którym będziesz mógł omawiać wszelkie niejasne dla Ciebie problemy. Te wszystkie elementy, połączone z Twoim zaangażowaniem oraz szczyptą optymizmu to przepis na poprawę Twoich ocen! Nasze korepetycje polecaj się Twej uwadze, jako rozwiązanie Twych problemów w szkole!

Pomagamy - bo tak trzeba!

Najedź i przeczytaj więcej!

Pomagamy - bo tak trzeba!

Od 2020 roku współpracujemy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Jak to działa? Od każdego 1000 zł, który wpłynie z tytułu podpisanych umów  przekazujemy 5 zł na konto Schroniska. Przelewów na jego konto dokonujemy pod koniec każdego miesiąca w roku szkolnym. Wiemy, że to niewiele wobec skali potrzeb, ale już takie kwoty pozwalają na kupno karmy czy wyposażenia kojców. Pomagajmy – warto! 

Poznaj historię Zosi

Świetni nauczyciele

najedź i przeczytaj więcej...

Nasza kadra to nauczycielki i nauczyciele, ze sporym doświadczeniem (nierzadko ponad 10-letnim), wśród których są między innymi: egzaminatorzy OKE, nauczyciele mianowani i dyplomowani czy osoby z tytułem doktora. Co więcej, wielu z nich prowadziło korepetycje z matematyki przez internet jeszcze w zamierzchłych czasach sprzed pandemii. Tym samym korepetycje przez Skype albo przez inny komunikator nie stanowią dla nich problemu. Mają zatem wiedzę merytoryczną, doświadczenie w nauczaniu zdalnym, często świetne przygotowanie dydaktyczne. Może trochę nieskromnie powiemy, że niejedna szkoła mogłaby nam pozazdrościć takiej kadry. A teraz możesz mieć z jedną z tych osób zajęcia – wystarczy, że zapiszesz się na zajęcia w naszym Centrum! 

Bezpłatna lekcja próbna!

najedź i przeczytaj więcej...

Twoje korepetycje z matematyki w naszym Centrum  rozpoczną się od bezpłatnej lekcji diagnostycznej. Tobie da ona możliwość przetestowania naszego nauczyciela i sprawdzenia czy to jest ta osoba, z którą chcesz kontynuować naukę toku swoich korepetycji. Natomiast naszemu nauczycielowi pozwoli stworzyć zarys Twoich mocnych i słabych stron i skroić korepetycje z matematyki na Twoją miarę. Co ważne – nawet jeżeli zrezygnujesz z lekcji w naszym Centrum i stwierdzisz: "Szukam dalej!" nie płacisz ani złotówki za lekcję diagnostyczną, a my trzymamy kciuki za Ciebie! Uczciwe, nie sądzisz? 

Nasz cennik

To Ty jesteś "Number One"

najedź i przeczytaj więcej...

Wychodzimy z założenia, że to Ty jesteś najważniejszy w tym wszystkim. Zaczynamy nasze działania od wysłuchania Ciebie, Twoich problemów, potrzeb i bazując na naszej wiedzy oraz doświadczeniu staramy się Ci pomóc jak najlepiej. Gdy już ustalimy "co nie gra", będziemy dążyć do uporządkowania Twojej nauki, a Twój trud – skierujemy na właściwe tory. Co więcej, będziesz znajdował się pod opieką doświadczonego nauczyciela, z którym będziesz mógł omawiać wszelkie niejasne dla Ciebie problemy. Te wszystkie elementy, połączone z Twoim zaangażowaniem oraz szczyptą optymizmu to przepis na poprawę Twoich ocen! Nasze korepetycje polecaj się Twej uwadze, jako rozwiązanie Twych problemów w szkole!

Pomagamy!

najedź i przeczytaj więcej...

Od 2020 roku współpracujemy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Jak to działa? Od każdego 1000 zł, który wpłynie z tytułu podpisanych umów  przekazujemy 5 zł na konto Schroniska. Przelewów na jego konto dokonujemy pod koniec każdego miesiąca w roku szkolnym. Wiemy, że to niewiele wobec skali potrzeb, ale już takie kwoty pozwalają na kupno karmy czy wyposażenia kojców. Pomagajmy – warto! 

Poznaj historię Zosi

Zapisz się na kurs...

najedź i przeczytaj więcej...

Już dzisiaj !!!

...albo zadzwoń

najedź i sprawdź nasz numer telefonu!

535 423 900

Referencje ...

W trakcie mojej nauki, musiałyśmy nadrobić sporo zaległości związanych z długą przerwą. Pani Angelina była w tej kwestii niesamowicie cierpliwa. Poza tym profesjonalnie tłumaczyła zagadnienia związane z tak trudnym przedmiotem, jakim jest fizyka. Dzięki niej fizyka stała się teraz dla mnie jasna i przystępna, za co chciałabym bardzo podziękować pani Angelinie!

Agnieszka Bekasiak

Zajęcia z panią Martyna były bardzo przydatne i jak najbardziej pozytywne. Lekcje były prowadzone w swobodnej atmosferze i bardzo dobrze uczyło się w takiej formie, która odbiega od norm szkolnych ponieważ lekcje te były skierowane do mnie a nie całej klasy. Z tych zajęć można było bardzo dużo wyciągnąć. Pozytywny wynik z matury pokazuje jak wiele można było się nauczyć w ciągu tych kilku miesięcy współpracy. Z kursu w Historiconie jestem jak najbardziej zadowolony i śmiało mogę polecać innym.

Adrian Nadobnik

Co do pani Martyny: Jest to niesamowicie miła i pozytywna Pani Nauczyciel, która jest jednocześnie przyjacielem każdego studenta. To oraz świetne poczucie humoru właśnie spowodowało, że na wszystkie lekcje przychodziłem z uśmiechem na twarzy oraz nigdy nie odczułem zniechęcenia do zajęć. Dzięki niej nauka geografii stała się dla mnie interesującym hobby a nie tylko zwykłym przedmiotem maturalnym. Świetny kontakt z uczniem jak i zachowany autorytet sprawił, że o wiele dalej zaszedłem w moich przygotowaniach. Gorąco pozdrawiam i zarazem jeszcze raz dziękuje!

Marcin Foltyn

Zajęcia z panem Tomaszem to fajna sprawa. Można sobie podczas korepetycji nadrobić wszystkie zaległości bo wszystko jest zawsze bardzo fajnie wytłumaczone. Pan jest cierpliwy i przy tym bardzo wyrozumiały. Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Myślę, że teraz mogę spróbować z większym sukcesem podejść do konkursu przedmiotowego z geografii. Polecam !!!

Maja Nowak

Matura z matematyki to rozwiązywanie zadań. Pan Karol świetnie przedstawia różne sposoby ich rozwiązywania i uczy jak się do nich zabrać. Otwarty na ucznia i rozszerzanie materiału na zajęciach.

Michał Gorzelniak

Zajęcia z Panią Anną Szewczyk sprawiły, że matematyka nie była już dla mnie koszmarem i z chęcią uczęszczałam na zajęcia. Lekcje odbywały się zawsze w miłej atmosferze i sumiennie przygotowywały nas do matury. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo gorąco polecam!

Martyna Bolewicka

Zapisz się na korepetycje!

535 423 900