Razem poprawimy Twoje oceny!

Razem poprawimy Twoje oceny!

W czym Ci pomożemy?

Jesteśmy lekarstwem na Twoje problemy z językiem polskim! Jeżeli szukasz korepetycji na poziomie V-VIII klasy szkoły podstawowej, I-III klasy szkoły średniej, a może poszukujesz pomocy w przygotowaniu do Egzaminu VIII-klasisty lub Matury – skontaktuj się z nami. Z pomocą przyjdzie Ci profesjonalne centrum edukacyjne, ze świetną kadrą złożoną z egzaminatorów OKE, nauczycieli dyplomowanych, autorów podręczników, a przede wszystkim – Pasjonatów, którzy dojrzą w Tobie partnera i będą robili wszystko, aby Ci pomóc w nauce. Ciebie postawimy w środku, będziemy Cię słuchać i – przede wszystkim – pomagać!

Pomożemy Ci w nauce j.polskiego - skutecznie, profesjonalnie, traktując Cię w partnerski sposób.

Jak Ci pomożemy?

Świetni nauczyciele

Nasza kadra to profesjonaliści, z ogromnym doświadczeniem (często kilkunastoletnim), egzaminatorzy OKE, nauczyciele mianowani i dyplomowani, którzy zjedli zęby na arkuszach maturalnych i są na bieżąco z arkuszami do Egzaminu VIII-klasisty! Są wśród nich także wykładowcy z tytułem doktora, a nawet doktora habilitowanego! Niejedna szkoła może nam pozazdrościć takiej kadry! A teraz możesz mieć z jedną z tych osób zajęcia – wystarczy, że zapiszesz się na kurs!

Bezpłatna lekcja próbna

Twoje zajęcia w naszym Centrum zawsze rozpoczną się od bezpłatnej lekcji diagnostycznej. Tobie da ona możliwość przetestowania naszego nauczyciela i sprawdzenia czy to jest ta osoba, z którą chcesz się dalej uczyć. Natomiast naszemu nauczycielowi pozwoli stworzyć zarys Twoich mocnych i słabych stron i skroić kurs na Twoją miarę 🙂 Co ważne – nawet jeżeli zrezygnujesz z zajęć w naszym Centrum nie płacisz ani złotówki za lekcję diagnostyczną. Uczciwe ,prawda? 

Poprawimy Twoje oceny!

Dzięki zajęciom w naszym Centrum Twoja nauka zostanie uporządkowana, a Twój trud – skierowany na właściwe tory. Co więcej, będziesz znajdował się pod opieką bardzo dobrego nauczyciela, z którym będzie mógł omawiać wszelkie niejasne dla Ciebie problemy. Te elementy, połączone z Twoim zaangażowaniem oraz szczyptą optymizm to przepis na poprawę Twoich ocen 🙂

Pomagamy!

Od sierpnia 2019 roku współpracujemy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Jak to działa? Od każdego 1000 zł, który wpłynie z tytułu podpisanych umów  przekazujemy 5 zł na konto Schroniska. Przelewów na jego konto dokonujemy pod koniec każdego miesiąca w roku szkolnym. Wiemy, że to niewiele wobec skali potrzeb, ale już takie kwoty pozwalają na kupno karmy czy wyposażenia kojców. Pomagajmy – warto! 

Zaufało nam ponad 800 osób!

Zajęcia z Panią Anną Szewczyk sprawiły, że matematyka nie była już dla mnie koszmarem i z chęcią uczęszczałam na zajęcia. Lekcje odbywały się zawsze w miłej atmosferze i sumiennie przygotowywały nas do matury. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo gorąco polecam!

Martyna Bolewicka, martynabm1996@gmail.com

Jeśli historia jest twoją pasją i zechcesz zdawać ją na maturze, zajęcia z Arturem poszerzą twoją wiedzę i pozwolą na gruntowne przygotowanie. […] Artur jest najlepszy w tym co robi i osobiście mogę zapewnić, że jego pasja tylko zachęca do nauki. Przez rok zajęć nauczyłam się więcej niż przez 3 lata w liceum. Atmosfery na zajęciach nie można wymarzyć sobie lepszej dzięki temu na każde zajęcia przychodziłam z uśmiechem. [...]!

Justyna Domczak, justasiedzi@wp.pl

To miejsce wyjątkowe z jednej prostej przyczyny - Twój czas nie jest tam stracony, w przeciwieństwie do wielu [...] placówek edukacyjnych w Poznaniu, które posiadają właściwości dorodnej czarnej dziury. Podejście partnerskie do ucznia to podstawa, a nacisk kładzie się na cel jaki ustalacie na początku zajęć, nieważne czy to dobrze zdana matura czy finał olimpiady. Zarówno osoby kompletnie zielono z danego przedmiotu jak i entuzjaści znajdą tu coś dla siebie. Wpadnij i przekonaj się sam czy ten facet z obrazka [...] coś kręci czy może faktycznie trafiłeś na najlepszą ofertę w Poznaniu!

Kasper Jarzyński, verdurus@gmail.com

Zapisz się na kurs!

535 423 900