Dzień dobry! Poznajmy się!

Dzień dobry! Poznajmy się!

Dlaczego właśnie my?

Pomoc i wsparcie!

Jesteśmy świadomi jak stresujące, szczególnie dla najmłodszych uczniów, mogą być regularnie odbywające się sprawdziany czy kartkówki.

Dlatego na naszych kursach obok solidnej dawki merytorycznej wiedzy staramy się zapewnić również odpowiednią atmosferę, która pozwala w spokoju   się do nich przygotowywać. W Uczniu widzimy przede wszystkim Człowieka, który potrzebuje naszej pomocy  gdy nie rozumie jakiegoś zakresu materiału lub odczuwa zdenerwowanie przed zbliżającym się testem. Nasi nauczyciele zawsze w takich sytuacjach starają się wesprzeć swoich uczniów, cierpliwie tłumacząc dane zagadnienie tak długo jak to koniecznie.

Jesteśmy także otwarci gdy w trakcie kursu zmieni swoje priorytety lub poprosi o zmianę nauczyciela prowadzącego – zawsze w miarę możliwości wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom i zapewniamy maksimum pomocy, bo naszą misja jest szukanie rozwiązań, które idealnie zaspokoją potrzeby edukacyjne naszych Klientów!

Doświadczenie Uczciwość Skuteczność

Nasze Centrum pomogą przygotowywać  się uczniom już od 2013 roku. Tym samym w tym roku mija 7 lat odkąd powitaliśmy pierwszych kursantów. W tym czasie zdobyliśmy uznanie w oczach wielu uczniów o czym najlepiej świadczy fakt, iż  aż 96% naszych kursantów pozytywnie ocenia współpracę z naszych Centrum i przyznaje, że kurs u nas pomógł im lepiej przygotować się do egzaminu. Skąd takie pozytywne oceny?

Przede wszystkim od początku naszej działalności byliśmy przekonani, a 7 lat na rynku nas w tym utwierdziło, że warto być uczciwym! Nie składamy obietnic bez pokrycia i szczerze mówimy jakie są szanse na osiągnięcie danego rezultatu – przykładowo gdy klient chce zdobyć 90% punktów na maturze rozszerzonej z historii a nie potrafi podać daty wybuchu II wojny światowej  to otwarcie mówimy, że tego celu nie osiągnie, jednocześnie przedstawiając co w trakcie współpracy realnie jesteśmy wstanie osiągnąć. W naszych umowach nie ma gwiazdek ani napisów drobnym druczkiem, a przed podpisaniem umowy wysyłamy szablon umowy i jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi potencjalnych klientów.

Na pozytywną opinię wpływa także z pewnością nasza skuteczność – proszę spojrzeć na porównanie wyników naszych Kursantów z Poznania oraz średnich ogólnopolskich w 2018 i 2019 roku. Widać różnicę, prawda? Dzięki dobrze dobranej kadrze pedagogicznej oraz 6-letniemu doświadczeniu wiemy jak dobrać program i metody nauczania do indywidualnych potrzeb naszych uczniów, co jak widać przynosi wymierne efekty.

Liczby mówią same za siebie...

Język polski poziom podstawowy

Historicon 61%
Kraj 55%

Język polski poziom rozszerzony

Historicon 59%
Kraj 55%

Geografia poziom rozszerzony

Historicon 63%
Kraj 30%

Historia poziom rozszerzony

Historicon 63%
Kraj 37%

WOS poziom rozszerzony

Historicon 74.5%
Kraj 28%

Matematyka poziom rozszerzony

Historicon 40%
Kraj 29%

Ludzie

W naszym Centrum przykładamy wielką wagę do rekrutacji nauczycieli. W końcu to właśnie oni są – zaraz po Uczniu – drugim najważniejszym elementem procesu dydaktycznego. Naszych nauczycieli zatrudniamy na klarownych, zgodnych z prawem i uczciwych zasadach oferując często stawki większe niż rynkowe, bo uważamy iż za dobra pracę należy się godziwe wynagrodzenie!

Jakich belfrów u nas spotkasz? Przede wszystkim są to osoby o dużej wiedzy merytorycznej, doświadczone w udzielaniu korepetycji, nie rzadko posiadające tytuł doktora lub będące w trakcie studiów doktoranckich. Jednak naszych nauczycieli cechuje nie tylko spora wiedza, ale także odpowiednie  podejście do ucznia , cierpliwość, wyrozumiałość – nasi nauczyciele świetnie rozumieją, że tylko partnerskie traktowanie ucznia i odpowiednia atmosfera na zajęciach pozwala osiągnąć zakładane rezultaty.

Tak, nasi nauczyciele są wymagający , bo w końcu „bez pracy nie ma kołaczy” i by skutecznie przygotować się do sprawdzianów czy odpowiedzi ustnej  należy rozwiązać wiele zadań czy nauczyć się wielu pojęć i dat. Jednak o ile łatwiej o to gdy ma się wsparcie nauczyciela, który do sprawdzianu podchodzi razem ze swoim Uczniem!

0
Tylu nauczycieli dyplomowanych spotkasz w naszym Centrum
0
Tylu doktorów oraz osób w toku studiów doktoranckich współpracuje z nami
0
Tylu egzaminatorów OKE współpracuje z naszym Centrum

Kompleksowe rozwiązania

Na potrzeby naszych klientów staramy się patrzeć kompleksowo. Wiemy jak ważne są takie kwestie jak szybkie odpowiadanie na zapytania klientów czy przedstawienie w jasny i przejrzysty sposób zasad współpracy .

Przede wszystkim jednak dzięki lekcji diagnostycznej, która poprzedza rozpoczęcie każdego kursu doskonale znamy słabe i mocne strony naszych uczniów, dzięki czemu nasi nauczyciele są wstanie prowadzić zajęcia które kompleksowo podchodzą do oczekiwań i problemów uczniów.

Co więcej jednak nasze Centrum oferuje zajęcia z różnych przedmiotów, a jeśli nie jesteśmy wstanie z jakiś względów zaoferować pomocy dydaktycznej w konkretnym przypadku zawsze staramy się pomóc znaleźć inne korzystne rozwiązanie. Dzięki temu nawiązując współprace z naszym Centrum mogą Państwo znaleźć rozwiązanie wszystkich edukacyjnych problemów w jednym miejscu!

Zapisz się na kurs!

535 423 900