Korepetycje on-line - warto ich spróbować!

Korepetycje on-line - warto ich spróbować!

Dlaczego warto wybrać lekcje on-line?

Kadra, kadra i jeszcze raz kadra!

Zajęcia on-line sprawiają, że zyskujesz dostęp do świetnej kadry dydaktycznej z całej Polski. Co więcej – decydując się na takie zajęcia w naszym Centrum masz pewność, że będą je prowadziły nauczycielki oraz nauczyciele, dla których przedmioty których nauczają to nie tylko praca, ale  także  pasja i hobby. To uczestniczki i uczestnicy międzynarodowych projektów badawczych, konferencji naukowych czy działań popularyzujących naukę. Wielu z nich to osoby z tytułem doktora albo w toku pisania pracy doktorskiej. Znajdziesz też wśród nich egzaminatorów OKE. To ludzie z pasją! Nieskromnie powiemy, że naszej kadry nie powstydziłyby się najlepsze szkoły w Twoim mieście. Teraz możesz mieć z nią lekcje!  

Oszczędzasz!

Gdyby stosować ekonomiczną relację koszt-efekt, to zajęcia on-line okażą się właściwie bezkonkurencyjne! Z jednej strony, będziesz mieć dzięki nim lekcje ze świetną kadrą pedagogiczną, a z drugiej strony zapłacisz za takie zajęcia mniej, niż za zajęcia z dojazdem do swego domu. Co więcej – cała uwaga nauczycielki albo nauczyciela jest skupiona na Tobie, a i sam kurs jest dopasowany tylko do Twoich możliwości. To z kolei przewaga zajęć on-line nad kursami grupowymi. Kolejny powód, aby się na nie zapisać!

Zyskujesz na czasie!

Dzięki zajęciom on-line możesz odbywać zajęcia w niemal dowolny dzień tygodnia, o niemal dowolnej godzinie. Całkowicie znika również problem korków, które potrafią przecież skutecznie pochłonąć Twój czas. Tak naprawdę od Twej nauczycielki albo nauczyciela dzieli Cię tylko parę kliknięć. Mówiąc najkrócej – zajęcia on-line to rozwiązanie, które dzięki nowoczesnej technologii zaoszczędzi Twój czas i da Ci daleko idącą elastyczność w ustalaniu terminów zajęć. To doskonały wybór, jeżeli masz na głowie mnóstwo spraw i obowiązków! 

Nasi nauczyciele – Twoi tutorzy …

Chcesz ich poznać?

Na jakich poziomach nauczania możemy Ci pomóc?

Korepetycje

VI-VIII klasa

szkoły podstawowej

Kursy

Egzamin

VIII-klasisty

Korepetycje

I-III klasa

szkoły średniej

Kursy

Egzamin

Maturalny

Z jakich przedmiotów możemy pomóc?

Ile to kosztuje?

Zajęcia on-line

cena za 60 min. zajęć

75 zł
  • Przedmioty z których możemy pomóc:
  • Biologia
  • Geografia
  • Historia
  • Język polski
  • Język angielski
  • WOS

Chcesz sprawdzić inne nasze ceny? Zapraszamy do cennika!

Masz pytania? Pisz śmiało!

Zainteresowała Cię nasza oferta?